Дослідження: українці хочуть, аби прем’єр-міністром лишався Володимир Гройсман

14:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування громадської думки про те, кого українці хотіли би бачити прем’єр-міністром. 

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на КМІС. За результатами опитування, першу сходинку з великим відривом посів екс-мер Вінниці та діючий голова українського уряду Володимир Гройсман. На чолі Кабміну його хочуть бачити 15,3% опитаних.

На другому місці опинився екс-голова Донецької ОДА Сергій Тарута з 5,1% підтримки. 4,6% у колишнього прем’єра Арсенія Яценюка, який посів третє місце. Ще 3,3% хотіли би бачити на цій посаді кума Путіна Віктора Медведчука, а 2,7% – Анатолія Кінаха.

Водночас 54,5% опитаних сказали, що їм “важко відповісти” на це запитання, 5,1% назвали прізвище іншого кандидата, а майже 6% відмовилися відповідати. Як йдеться в повідомленні, опитування проводилося 8-20 лютого.

Нагадаємо, що Володимир Гройсман був міським головою Вінниці в період з 2006 по 2014 рік.

Як йдеться в статті на Вікіпедії, “Гройсман на посаді міського голови провадив програму заміни ліхтарів і освітлення вулиць, яка була запроваджена ще в 2002 році; почав проект енергозбереження і максимального освітлення міста. Під час першого терміну на посту мера Вінниці почав масштабний ремонт асфальтного покриття всіх магістральних і багатьох другорядних вулиць міста. У 2006 році було впорядковано стихійну торгівлю, базари прибрано з тротуарів.

У грудні 2006 року після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між урядами Швейцарської Конфедерації та України сприяв започаткуванню співпраці між Вінницею та муніципалітетом Цюріха. З 2007 по 2011 роки Вінниця отримала від Цюріха 116 списаних трамвайних вагонів 1959 і 1960-х років виробництва, які, були відремонтовані і навіть мали гарантію. Пізніше у них з’явився безкоштовний Wi-Fi. У 2012 ініційовано реформування міського транспорту, скорочено кількість маршрутних таксі. У 2013 році закуплено 30 автобусів і 40 тролейбусів, завершено будівництво трамвайної колії на Вишеньці.

Крім закордонної підтримки були створені інструменти участі місцевого капіталу у розвитку міста. Так на умовах співфінансування у Вінниці вже понад 5 років здійснюється прокладка водопроводу і каналізації, ремонтуються вулиці в приватному секторі, утримується полігон твердих побутових відходів у приміській Стадниці.

Під час роботи Гройсмана на посаді мера, у Вінниці було скасовано районний поділ та райради. У 2008 році створено перший «Прозорий офіс» з надання адміністративних послуг населенню. В подальшому система «прозорих офісів», створених на базі колишніх райвиконкомів Вінниці була використана як модель для поширення по Україні. Також було відремонтовано центральний міст.

З 2007 по 2013 рік домігся залучених у Вінницю зовнішніх інвестицій в обсязі більш ніж 736 млн грн. За часів роботи Гройсмана на посаді мера Вінницю вперше було визнано найкращим для життя обласним центром України.

Також, за часів діяльності Володимира Гройсмана на посаді мера Вінниці, було відкрито діагностичний та перинатальний центри, реконструйовано набережну та відкрито фонтан у Центральному парку. Окрім того, було розширено «Вінницький Олійножировий комбінат», започатковано підприємство «Бастіон-2009» та сформовано підприємство з утилізації відходів «Ековін»”.

Читайте також: ТОП-10 слів, з якими в українців асоціюється Вінниця: результати опитування

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.