Публікації за датами

  • 18 Лютого/ 09:36
    Місця

    Публікація18.02.1909:36

    Автор:Vежа

    Електрокари на Соборну та маршрутки на Старе місто: нові вінницькі петиції

Вінничани пропонують подовжити окремі маршрути зі Старого міста, покращивши сполучення з іншими частинами міста. Окрім цього, вже не вперше, з’являється петиція з пропозицією дозволити постійний проїзд електромобілів через Соборну.

У своїй петиції Роман Куземський пропонує аж чотири пункти, які, на його думку, покращать транспортне сполучення Старого міста з іншими районами міста. В першу чергу він пропонує подовжити рейси маршруток 1А, 2А та 14А до залізничного вокзалу або навіть до Тяжилова, ВПЗ або Десни.

Я вважаю буде дуже зручно всім цим районам, хоча один маршрут 2Б ходить, але цього замало і в минулих петиціях люди скаржилися, що в районі ВПЗ неможливо сісти в маршрутку, – зазначає автор петиції.

В другому та третьому пунктах йдеться про те, що варто подовжити маршрут 3Б до лікарні № 3, а маршрут 21А до Вишеньки чи аграрного університету.

В останньому пункті автор петиції пропонує створити новий маршрут: лікарня № 3 – Свердловський масив – Урожай – Соборна – Центральний автовокзал – лікарня № 2 – Меморіал визволення – ВПЗ або Десна.

Станом на 9-ту ранку петиція зібрала 22 підписи з 350 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 11 днів.

Автор іншої петиції, Вадим Гончарук, зазначає, що необхідно скасувати заборону на проїзд Соборною для всіх видів електротранспорту.

Читайте також: “Це інша філософія життя”: чому вінничани пересідають на електроавтомобілі

– Враховуючи відносно невелику кількість електротранспорту у місті, а також те, що під час руху він не створює жодного шуму та викидів димових газів – його рух центральною вулицею міста не ускладнить вже існуючу дорожню ситуацію, та не вплине на стан довкілля в цьому районі. Таким прецедентом місцева влада ще раз продемонструє, що Вінниця є сучасним та прогресивним містом, а також створить черговий приклад для наслідування іншим населеним пунктам країни, – зазначає автор петиції.

Подібна петиція вже з’являлась раніше і збирала необхідну кількість підписів, проте міська влада відповідала, що “немає підстав” для відкриття Соборної для електромобілів.

Станом на 9-ту ранку петиція зібрала 37 підписів з 350 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 11 днів.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту

Дякуємо!

Тепер редактори знають.