-
12 Лютого/ 16:37
Vinnytsia
Публікація12.02.1916:37
У Вінниці відновлять водопостачання до будинків, де сьогодні не було води
Проблему з припиненням водопостачання в окремі будинки вирішили в міській раді протягом дня. Обіцяють, що вода з’явиться вже з 17:30.
Як повідомила Vежі прес-служба міської ради, водонасосні станції, які були відключені від електроенергії, невдовзі почнуть знову працювати. Постачання води відновиться з 17:30. Вирішенням цієї проблеми займався міський голова Сергій Моргунов та його заступник Микола Форманюк.
Водночас, “Вінницяоблводоканал” повідомляє, що електропостачання до насосних станцій почнуть відновлювати після 18:00, а подача води відновиться до опівночі.
– Відновлення водопостачання в мережі буде здійснюватись з плавним підвищенням тиску аби не пошкодити трубопроводи та не призвести до гідравлічних ударів, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що сьогодні через конфлікт між КП «Вінницяоблводоканал» і ТОВ “Енера Вінниця”, було відключено від електропостачання дві насосні станції. Йдеться про станції ІІІ “Старе місто” та “Вишенька”.
Фото: Український інтерес
Дякуємо!
Тепер редактори знають.