-
22 Листопада/ 09:34
Vinnytsia
Публікація22.11.1809:34
У Вінниці виступлять італійські скрипалі в супроводі оркестру «Арката»
Оригінальне поєднання вишуканого бароко і зухвалого модерну, сонячна Італія та пристрасна Аргентина, консервативна Великобританія та прогресивна Америка. Скрипалі Олександр Семчук та Катальдо де Пальма подарують вінничанам музичні “пори року” в перший тиждень зими.
7 грудня о 18.30 у Вінницькій обласній філармонії виступлять два відомих скрипаля світового рівня — заслужений артист України Олександр Семчук (Україна-Італія) і Катальдо де Пальма (Італія) у супроводі Академічного камерного оркестру «Арката». Вони презентують програму, яка охоплює декілька епох.
Всі твори, що прозвучать у програмі, охоплюють три століття, але обєднані однією темою – пори роки.
– У концерті прозвучать як всесвітньо відомі твори Антоніо Вівальді та Астора П’яццолли, так і вперше виконувані у Вінниці “Американські пори року” Філіппа Ґласса та “Пори року. Переосмислюючи Вівальді” Макса Ріхтера. Оригінальне поєднання вишуканого бароко і зухвалого модерну, сонячна Італія та пристрасна Аргентина, консервативна Великобританія та прогресивна Америка – у нас із вами є унікальна можливість прожити цілих чотири роки музики, – говорять у філармонії.
У другому відділі концерту прозвучить Симфонія кончертанте для скрипки, альта і струнних Es-Dur В.А. Моцарта.
Олександр Семчук — один із найвідоміших українських скрипалів, названий італійською пресою за бездоганний смак, віртуозний стиль і масштабне мислення “Принцем Скрипки”. Яскравий представник української виконавської школи поєднує глибоко національний характер виконання з блискучою європейською освітою.
Здобув сім премій та спеціальні дипломи “За краще виконання твору віртуозного характеру” на міжнародних конкурсах в Німеччині, Росії, Італії, Великобританії, Чехії.
Нагроджений преміями і відзнаками Шевченківського товариства, Міністерства культури України, Вченої Ради НМАУ ім. Чайковського. Виступає як соліст та ансамбліст у найвідоміших концертних залах світу. Має значну кількість фондових записів.
Концертну діяльність поєднує з викладацькою роботою: Віденська Консерваторія (Австрія), Музичні Академії Флоренції та Риму, Музична Шкла Ф’єзоле (Італія).
У 2013 та 2014 рр. відзначений преміями “Спеццаферрі” та “Ренальдо Россі” за вагомий внесок у розвиток італійської скрипкової школи.
Грає на скрипці роботи майстра Бернардель 1855 р. та Смичком “Біла Леді” роботи майстра Навеа-Вера.
Катальдо де Пальма — відомий скрипаль та альтист, який провадить активну міжнародну діяльність, виступаючи у відомих залах, таких як Карнегі-холл та Лінкольн-центр в Нью-Йорку, зал імені Чайковського в Москві, театр “Колізей” в Буенос-Айрес, центр “Помпіду” в Парижі, “Сеул Арт Центр” в Південній Кореї, Національний “Аудиторіум” в Мадриді, Театр “Соліс” в Монтевідео, Празький зал ім. Сметани, театр “Гівантайм” в Тель-Авіві і багато інших.
Протягом більш ніж двадцятирічної сольної кар’єри йому аплодували в США, Бразилії, Франції, Єгипті, Австралії, Тайвані, Ізраїлі, Туреччині, Швеції, Литві, Індії, Японії, Кореї, Німеччині, Іспанії, Італії, Чехії, Аргентині, тощо.
Був концертмейстером оркестру Театру Петруцеллі (Барі), Камерного оркестру “Солісті Дауні”, оркестру Мартігріана (Філіппіни), Болонського Філармонічного Камерного Оркестру, Симфонічного оркестру Умберто Джордано, симфонічних оркестрів R.A.I. у Римі, Туріні та Неаполі, та камерного оркестру “Солісті Аквілані”.
Для кіно співпрацював з такими музикантами як Морріконе, Бакалов, Півані, разом з якими виконав саундтреки до фільмів Олівера Стоуна, Уоррена Беатті, братів Тавіані, Адріана Ліна, Пупі Аваті. Здійснив кілька масштабних постановок для театру.
Окрім насиченої сольної діяльності активно співпрацює в якості концертмейстера з оркестрами Королівського театру м. Парма, Філармонічним оркестром театру Феніче у Венеції та Симфонічним оркестром м. Абруццо; є професором консерваторії ім. У. Джордано (Фоджа, Італія) та університету Сунгшин в Сеулі (Корея).
Квитки в касі філармонії та на сайті – https://vinnitsa.karabas.com
Вартість квитка — 100 гривень.
Фото зі сторінки Вінницької обласної філармонії
Дякуємо!
Тепер редактори знають.