Вінничани, які мешкають у деяких будинках і мікрорайоні Вишенька та Слов’янка, часто залишаються без гарячої води. У комунальному підприємстві «Вінницяміськтеплоенерго» пояснили, що причиною є аварійний стан мереж і безгосподарська діяльність ДП «Маяк».
Останнім часом мешканці мікрорайонів все частіше звертаються до «Вінницяміськтеплоенерго» щодо відсутності послуги з централізованого гарячого водопостачання. У зв’язку з цим в комунальному підприємстві дали публічне роз’яснення.
У повідомленні йдеться, що справді, станом на 14 листопада централізоване гаряче водопостачання тимчасово припинили у дев’яти будинках за адресами:
– вулиця Ващука, 4;
– вулиця Інтернаціоналістів, 12, 14;
– вулиця Келецька, 78А, 78Б, 94, 104;
– вулиця Городецького, 7;
– проспект Юності, 45А.
Читайте також: Вінничан попереджають: вода у тепломережах стане зеленою
Ще у 18 будинках гаряче водопостачання подавали без циркуляції:
– вулиця Космонавтів, 63 (роботи проводилися учора, 14 листопада);
– вулиця Д.Нечая, 63А, 67 (роботи проводилися учора, 14 листопада);
– вулиця Л.Ратушної, 22, 79А;
– Хмельницьке шосе, 53 (послуга відновлена у 1-5 під’їздах, у 6-7 під’їздах працювала бригада учора, 14 литопада);
– вулиця Келецька, 132, 134, 136;
– вулиця В.Порика, 45, 47;
– вулиця Кн. Коріатовичів, 149, 155, 157, 157А, 168, 183;
– проспект Юності, 43.
В комунальному підприємстві зазначили, що більшості будинків, де тимчасово припинена послуга, надавало послуги ДП «Теплокомуненерго Маяк» (до 1 серпня 2018 року). А причиною виникнення масових поривів у цих мережах назвали їхній аварійний стан і безгосподарську діяльність ДП «Маяк».
Читайте також: Комунальники скаржаться на вінничан, які некоректно висловлюються на їхню адресу. ФОТО
– З-поміж 26 кілометрів теплових мереж та мереж гарячого водопостачання у двотрубному виконанні, які передали нашому підприємству, – 80% зношені. З 1 серпня КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» ліквідувало 72 пориви на даних мережах. Витрати склали орієнтовно 4 мільйони гривень, а таких коштів на ліквідацію поривів цьогоріч не було передбачено нашому підприємству.
За попередніми підрахунками «Вінницяміськтеплоенерго», для того, щоб налагодити систему гарячого водопостачання від котельні ДП «Маяк» необхідно близько 65 мільйонів гривень.
– Наше підприємство розуміє стурбованість та обурення споживачів щодо наявності проблем з послугою і робить все можливе, щоб ліквідувати всі пориви по мережах, які виникають, і відновити послугу на будинки якнайшвидше, – повідомити у «Вінницяміськтеплоенерго». – Аварійні бригади ліквідовують всі пориви почергово. Спочатку ліквідовуються пориви на тепломережах, а потім – на мережах гарячого водопостачання. Але часто виникають ситуації, коли після ліквідації одного пориву одразу виникають пориви поруч, на одній і тій же ділянці. У зв’язку з цим доводиться проводити повторне відключення будинку від послуги з централізованого гарячого водопостачання, щоб ліквідувати новий порив, як це було по вулиці А. Первозванного, 66.
Загальна кількість будинків, яким КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» надає послугу, 1248. Станом на 14 листопада проблеми з подачею послуги зі сторони підприємства були у 27 будинках.
Попри це вінничан просять не хвилюватися і обіцяють, що без послуги з централізованого гарячого водопостачання їх не залишать.
Отримати необхідну інформацію від КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» вінничани можуть у цілодобовій диспетчерській службі за номером 43-34-95. Також можна залишати онлайн-звернення на офіційному сайті підприємства та на сторінці у Фейсбук.
Читайте також: За рік борг вінничан за тепло виріс майже утричі – до 64 мільйонів
Фото – «Вінницяміськтеплоенерго»
Ілюстративне фото – vedomosti-ua.com
Дякуємо!
Тепер редактори знають.