Вінничан просять долучитися до розробки Концепції електронної участі міста й запропонувати механізми електронної взаємодії з владою, зручні саме для них.
У міській раді повідомили, що у Вінниці вже діють такі інструменти е-участі, як електронні петиції та звернення громадян, бюджет громадських ініціатив, мапа звернень, Інформер, Цілодобова Варта та онлайн-чат. Однак Вінницька міська рада спільно із ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» розпочали проект із розробки Концепції електронної участі міста Вінниці. Відтак, мешканців просять долучатися і пропонувати додаткові інструменти взаємодії з владою, які, на їхню думку, потрібно було б запровадити в місті.
– Те, що ми хочемо створити – це модель участі громадян в житті міста з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, – розповіла Софія Сакалош, представник ГО «Подільська агенція регіонального розвитку». – Ми пропонуємо розробити документ, який би допоміг створити стратегічне бачення того, чого ми хочемо і плануємо досягнути.
У свою чергу Володимир Романенко, директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міськради, зазначив, що майбутнє – за цифровим розвитком, і що Концепція е-участі має органічно випливати з Концепції інтегрованого розвитку міста Вінниці 2030, бо «це такий собі дороговказ на наступні 10 років».
Читайте також: Чи з’явиться у Вінниці метро? Презентували проект Концепції інтегрованого розвитку міста до 2030 року. ФОТО
Стежити за новинами щодо розробки Концепції електронної участі міста можна на сторінці Лабораторії Електронної демократії та долучатися до роботи за цим посиланням.
Крім того вінничан запрошують до обговорення проекту Концепції інтегрованого розвитку міста Вінниця 2030.
Проект Концепції електронної участі міста Вінниця реалізується в рамках швейцарсько-української Програми EGAP і фінансується Innovabridge Foundation.
Фото – vmr.gov.ua
Головне фото – solomarketing.es
Дякуємо!
Тепер редактори знають.