Зворотний бік успіху: відомі бізнесмени та стартапери розкажуть вінничанам про власні провали

14:20
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Усіх, кому набридло слухати, як інші те й роблять, що постійно вихваляються своїми успіхами, запрошують на «F*сkUр Nights». На цьому заході відомі українські стартапери та бізнесмени поділяться з усіма власними історіями неймовірних провалів.

В анонсі заходу організатори зазначили, що «F*сkUр Nights» – це прекрасна можливість побачити інший бік успіху та змінити своє уявлення про світ бізнесу, «адже неважливо, хто ви – Білл Гейтс чи Опра Уінфрі, помиляються і падають усі».

Формат «F*сkUр Nights» передбачає, що протягом 10 хвилин учасники розказують про свій невдалий досвід у бізнесі або інших проектах. Формат виник ще у 2012 році в Мехіко (Мексика) і відтоді став популярним у всьому світі. У Вінниці  «F*сkUр Nights» відбудеться вдруге.

Переможець шоу «Мастер Шеф-5» Євген Клопотенко був одним зі спікерів попереднього «F*сkUр Nights» у Вінниці

Варто зазначити, що серед спікерів буде п’ять відомих українських бізнесменів та стартаперів:

1. Леонід Мартинчик – популярний блогер, письменник та актор;

2. Тарас Джамалов – генеральний директор «Lenovo»;

3. Сергій Никифоров – генеральний директор аеропорту «Жуляни» та власник приватної авіакомпанії;

4. Олександр Заблоцький – керівник відділу цифрової та електронної комерції «Lifecell».

Останнього спікера оголосять в переддень заходу, а модератором «F*сkUр Nights» буде вінницький ведучий і шоумен Дмитро Балюк.

Організатори зазначили, що захід не буде лекційним: учасники зможуть не лише послухати спікерів, а й поспілкуватися з ними у неформальній обстановці та запитати про все, що їх цікавить.

“Все ще боїтесь поразок? Не можете наважитись на щось серйозне в своєму житті? Страшно починати? Приходьте на «F*сkUр Nіghts Vіnnytsіа Vol. II»! Наші спікери розкажуть, як досягти успіху, якщо чорна кішка не раз перебігла вам дорогу” – йдеться в анонсі заходу.

Зустріч відбудеться у п’ятницю, 5 жовтня, в просторі ідей «CHERDAK» (вулиця Соборна, 24; 8-й поверх ТРЦ «Sky Park»). Початок – о 19:00. Вхід – 280 гривень.

Квитки можна придбати на сайті «karabas.com» або у просторі ідей «CHERDAK» (з 9:00 до 18:00). Кількість квитків обмежена.

Фото – зі сторінки простору «CHERDAK» у Фейсбук
Головне фото – i.ytimg.com

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.