Всі стрічки є переможцями різноманітних українських кінофестивалів та вже мають своїх прихильників у різних куточках України.
У цих фільмів абсолютно різні сюжети та меседжі, але їх об’єднує те, що зняті вони молодими українськими режисерами та отримали вже низку нагород на різноманітних фестивалях. Тепер вінничани мають змогу побачити п’ять кращих стрічок, знятих за останні два роки.
26 серпня о 18.00 у Будинку вчителя (вулиця Мури 6А) відбудеться спеціальний кінопоказ. Його організатором є молодий вінницький режисер Володимир Бакум, який останні декілька років живе у Києві.
«Где лицо, а де обличчя»: вінницький режисер Володимир Бакум розповів про новий фільм «Нетерпимість»
У програмі також буде одна стрічка Володимира – «Нетерпимість» із трилогії «Забуті(и)», що об’єднає в один кіноальманах історії сімей, які постраждали від воєнних конфліктів. За словами режисера, – це історія сучасних українських Ромео і Джульєтти, які розмовляють різними мовами та стали заручниками обставин. До речі, головну роль у фільмі грає Анастасія Пустовіт, яку після стрічки Марисі Нікітюк «Коли падають дерева» почали називати майбутнім українського кінематографу.
Фанати сучасного українського кіно, а зокрема фестивалю «Відкрита ніч» могли вже бачити стрічку режисера Івана Шоли «Fingermen». Цей фільм нагадує нам, що ніколи не потрібно соромитись самого себе, і пам’ятати, що в кожному із нас живе дитина і в цьому немає нічого поганого.
- Ця картина не залишить без посмішки навіть самого затятого песиміста, – говорять організатори.
«Післясмак» режисера Юрія Катинського розповідає про хлопця, який повертається у маленьке місто, де зустрічається зі старими друзями. Після гарного вечора, вони потрапляють в машину до п’яного незнайомця. Невідомо, чи все закінчиться добре, але спробувати варто – це нагода стати ближчими та знайти себе.
Олександр Кирієнко у фільмі «На своїй землі» розповідає історію не про війну, а про людей, які потрапили в певні складні обставини.
– Це щира та людяна історія, герої якої природні, «живі», близькі мені. Тут немає війни – тут є наслідки цієї жахливої трагедії. Війна у всіх забирає нормальне життя і саме це демонструє цей фільм, – йдеться у анонсі.
Картина створена за результатами першого конкурсу сценаріїв «Дивись українське – твори своє майбутнє». Розширена режисерська версія фільму входить до кіноальманаху «На своїй землі».
«Golden love» Павла Острікова показує героя, який через свої комплекси довго не може наважатися зайти в місцевий Будинок культури на побачення-п’ятихвилинки. Однак, переживаючи муки самотності, все ж таки вирішує піти на цей крок. Страх Віктора підтверджується – кожне побачення, неначе випробування для нього. Всі, окрім одного.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.