Вінницький чат-бот: місцеві програмісти презентують платформу, яка автоматизує спілкування з клієнтами. ФОТО

17:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

Якщо ви керівник невеликого підприємства, кав’ярні, магазину, служби доставки абощо, уявіть собі початок нового робочого тижня вже найближчим часом.

Ви приходите до офісу, заварюєте каву і…розумієте, що велика частина роботи вже зроблена за вас: клієнти повідомлені про новинки, ваш розклад розпланований на три тижні вперед, а на вас чекає список замовлень. Саме те, на що вам не вистачає терпіння і часу, запрограмований онлайн-робот зробить швидше, більше і якісніше

Нова вінницька розробка – чат-бот для бізнесу – не помиляється і не втомлюється, не йде на лікарняний та не просить відпустки. Бот не запізнюється на роботу та не конфліктує з колегами. Він працює щодня і щоночі, не хамить клієнтам і завжди дає точну інформацію на їхні запитання. Перші три місяці він працює безкоштовно, і лише потім просить зарплату… в 10 доларів.

Чат-боти для бізнесу – нова розробка вінницьких програмістів з компанії Apex.Rest та Artinov School, котрі створили цей стартап на базі платформи Oracle Apex. Це найбільш трендова платформа компанії Oracle, якою користуються такі компанії як Uber, Watsons Group, італійська залізниця, поліція Лос Анжелеса, найбільші банківські та телекомунікаційні компанії світу, а ще – Національний банк та Пенсійний фонд України. Тепер до цього переліку можуть потрапити і сучасні вінницькі бізнеси та українські загалом.

– У бізнесу зараз є необхідність використання ботів, передусім – для комунікації з клієнтами. Уявіть, що у вас є салон краси: вам потрібно записувати клієнтів на прийом, відповідати на їхні уточнюючі запитання, розсилати їм нагадування чи сповіщення, вести постійну та оперативну комунікацію з кожним.

Зазвичай для таких речей наймається адміністратор, однак наразі є автоматична альтернатива – чат-бот, який зробить всю цю роботу максимально швидко, точно і в будь-який час доби – пояснює автор ідеї, СЕО компанії Apex.Rest Олексій Вихристюк.

Олексій та його партнер Юрій Гузеєв, CEO вінницької Artinov School, демонструють нам роботу чат-бота на прикладі одного з відомих магазинів спортивного одягу. В месенжері ми кажемо, що шукаємо взуття. Бот уточнює в нас потрібний розмір, видає перелік наявних брендів по всіх магазинах, цікавиться, на яку вартість ми розраховуємо. Все це відбувається за лічені секунди в зручному інтерфейсі. Менше ніж за хвилину бот пропонує нам товар, якій точно співпадає з визначеними характеристиками, ціною, і який точно є в наявності в найближчому магазині.

 – Ваш бот-помічник працює за тими алгоритмами, яким ви його навчите. Фактично, він може бути персоналізований для будь-якого бізнесу, який передбачає комунікацію з клієнтами. Людина, яка бодай трохи розбирається в програмуванні або ж хоча би є “просунутим” користувачем Microsoft Office, зможе запрограмувати бота самотужки всього після кількох наших уроків, – пояснює Юрій Гузеєв.

Для того, аби створити свого власного онлайн-робота, в Artinov School організують вісім спеціальних уроків, де навчать кожного цій “магічній” справі практично з нуля. Як пояснює Гузеєв, схожі рішення вже є у світі, однак всі вони мають певні технічні обмеження.

 – Ми ж створили платформу, в якої необмежений функціонал. Іншими словами – ми хочемо дати людям не рибу, а вудку, аби вони могли цю рибу постійно ловити. Окрім навчання ми також забезпечуємо нашим клієнтам постійну онлайн підтримку, раптом в них виникатимуть запитання в процесі створення такого бота.

Молоді вінницькі програмісти, які створили цей стартап, пропонують безкоштовне користування ним перші три місяці. За цей час кожен користувач зможе зрозуміти, чи підходить йому такий інструмент, чи ні. Якщо підходить – власник “особистого онлайн-робота” отримає розширений функціонал та підтримку вже за 10 доларів на місяць.

 – Нам було важливо, аби це була суто вінницька розробка. Ми могли обрати легший шлях: піти на аутсорс, як більшість, і бути частиною закордонного продукту. Однак ми вважаємо, що Україна та Вінниця зокрема повинна мати свої власні перспективні, трендові та високотехнологічні продукти, конкурентні на світовому ринку, – каже Олексій Вихристюк.

Саме з цією метою сервіс створили англійською мовою, аби він був доступний для клієнтів з усього світу. А для вінничан, котрі хочуть автоматизувати свій бізнес, зменшити операційні витрати і бути впевненим у власному онлайн-партнері – пропонують стати учасниками курсів зі створення таких ботів. Офіційна презентація програми відбудеться в Artinov School 24 червня, а вже з третього липня стартують навчальні курси.

Усі деталі про навчання та реєстрація – за посиланням.

Фото Ольги Мірошниченко

Матеріал опубліковано на правах реклами

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.